UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwalałaby mi zrobić czegoś takiego. Elbląg potrzebuje takich emerytów pełnych energii. W sumie dla emeryta takie stanowisko dyrektorskie jest w sam raz. Nie przepracuje się.


Anuluj