UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwalałaby mi zrobić czegoś takiego. Elbląg potrzebuje takich emerytów pełnych energii. W sumie dla emeryta takie stanowisko dyrektorskie jest w sam raz. Nie przepracuje się.
Zwykła ludzka przyzwoitość nie pozwalałaby mi zrobić czegoś takiego. Elbląg potrzebuje takich emerytów pełnych energii. W sumie dla emeryta takie stanowisko dyrektorskie jest w sam raz. Nie przepracuje się.