UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Jak dbosz, tak mosz! - Po pierwsze w wieku 41 lat nie jest pełnej emerytem, po drugie pracujący emeryci mundurowi odkładają składki normalnie do ZUS i do nie dawna nigdy nie mogli z tego skorzystać(pieniądze czy miedzy innymi pewnie dla takich jak TY). Dopiero niedawno zmieniło się, że mogą wypracować dodatkową emeryturę. (i to tylko ci co wstąpili po 1999 roku) A po trzecie składki wszyscy płacą wojskowi do wojskowego biura emerytalnego i z niego mają emeryturę. Widocznie WBE potrafi lepiej zarządzać funduszami niż ZUS. Nie słyszałem o szklanych pałacach WBE jak w przypadku ZUS
Marko11