UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Nie saperkami a kwiatami - Wojna z Rosją nie jest nam potrzebna jak zresztą każda wojna. Program Brauna to powszechny dostęp do broni i szkolenia wojskowe w zasięgu ręki. Zakładasz że Polacy mając w domach broń będą słuchali kogokolwiek i nie będą walczyć z każdym agresorem ? Głupiś w takim razie bo to właśnie komuna w 1945 zaczęła rozbrajanie Polaków i nadal jesteśmy nieuzbrojeni... Lecz się z głupoty póki czas

MariuszLewandowski-Fc