UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ehe, na pewno zwiększenie stołków dla urzędniczych darmozjadów coś zmieni... Zaraz pozatrudniają niekompetentnych pociotków, znajomków i kolesi. nie mówiąc o obciążeniu budżetu podatników. Patrzeć na łapy i wszystko kontrolować.


Anuluj