UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ehe, na pewno zwiększenie stołków dla urzędniczych darmozjadów coś zmieni... Zaraz pozatrudniają niekompetentnych pociotków, znajomków i kolesi. nie mówiąc o obciążeniu budżetu podatników. Patrzeć na łapy i wszystko kontrolować.