UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Choreto co się dzieje. To ze dwadzieścia na feke ma co. A w kolo bieda. mlodxi nie mają pracy bo emeryci na stołki idą.
Choreto co się dzieje. To ze dwadzieścia na feke ma co. A w kolo bieda. mlodxi nie mają pracy bo emeryci na stołki idą.