UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Ehe, na pewno zwiększenie stołków dla urzędniczych darmozjadów coś zmieni... Zaraz pozatrudniają niekompetentnych pociotków, znajomków i kolesi. nie mówiąc o obciążeniu budżetu podatników. Patrzeć na łapy i wszystko kontrolować.