A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
#NowyStadionDlaConcordii hahahahaha
Nie ma dokumentacji, ni ma decyzji nie ma środków za to obiekt ma już nazwę. Tak się tworzy wrażenie, które w niektórych szerokościach geograficznych funkcjonuje jako fatamorgana. Pijar, pijar...
Normalna druzyna bedzie miala stadion i lekkoatleci z zewnatrz, brawo panie Prezydencie. Cierpliwosc POplaca, KOchani... )!!!! Nowy Stadion dla Concordii!!! Dziekujemy, Bardzo!!!!!
@Slonik z Duza Traba - W prawidłowa strone trąbisz. Będzie premia.
Chorzy ludzie Śliwki tak to widzą
Wszystko ładnie i pięknie. Tylko dlaczego w tym miejscu? Czy znalazł się chociaż jeden mądry, który przewidział w planach, jak bardzo zwiększy się ruch kołowy i nie tylko w tym jakże nieprzystosowanym do tego celu miejscu!?!! Gdzie miałyby parkować te wszystkie pojazdy uczestników jak i publiczności. O zanieczyszczeniach akustycznych dla mieszkających wokół, już nie wspominając... Takie obiekty buduje się raczej z dala od siedzib ludzkich.
Podobno minister kiedys byl i kase obiecywal na ten stadion.
Nitras z Nakrętką obiecali ten stadion prawie 3 lata temu i do dziś nie zrealizowali obietnicy wyborczej. Jakoś mnie to nie dziwi bo są z KO. Robert. T z KO obiecał 15 lat temu zieloną falę na sygnalizacji świetlnej i do dziś nie zrealizował obietnicy wyborczej. KO, PO kłamało kłamie i będzie kłamać. Tusk obiecał 100 konkretów na pierwsze 100 dni nierzadów i niczego nie zrealizował.
@Trzy czy czy - jak masz niższą propozycje to UM chętnie skorzysta
To znaczy że stadion będzie na papieże bo piniędzy nie ma i nie będzie. Obiecanki cacanki no ale co szkodzi obiecać.