Wybrany wątek opinii
Stadion za 20 baniek na 3 ligę. Yhy...
Do moderacji
Odpowiedz
16
14
@Trzy czy czy - czytamy ze zrozumieniem, baranku, czytamy
Do moderacji
Odpowiedz
2
3
@Trzy czy czy - jak masz niższą propozycje to UM chętnie skorzysta
Do moderacji
Odpowiedz
0
0