Wybrany wątek opinii

Stadion za 20 baniek na 3 ligę. Yhy...
Trzy czy czy (2025.12.10)
@Trzy czy czy - czytamy ze zrozumieniem, baranku, czytamy
(2025.12.10)
@Trzy czy czy - jak masz niższą propozycje to UM chętnie skorzysta
jjj (2025.12.10)
Powrót do komentarzy