A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
@eee - Szkodliwe ustawy wetuje i brawo prezydentowi za to. Bóg czuwał i Rafałek został w Warszawie.
Obiekty sportowe trzeba utrzymać. Mam nadzieję, że miasto wie ile to będzie kosztować i jest przygotowane na wydatki.
@unduś - Dramat... ponad 100- tys miasto, a stawiane wymogi jak dla gminnej wiochy- stadion lekkoatletyczny lV kategorii, pewnie kolejne oszczędnościowe kuriozum z bieżnią 333m I stadion piłkarski w/ g wymogów dla lll ligi czyli czwartej, - bez słynnej podgrzewanej murawy na którą w trybie awaryjnym zwołano w ciągu 24 godzin- specjalną radę miasta na której zatwierdzono budżet. To komedia I komedianci którzy sami dbają o to by im nie wierzyć I więcej na nich nie głosować. Ogromne klapy które wyrosły I'm przez dziesięciolecia nie pozwalają dopuścić myśli, że może by tak w tym sporym mieście zbudować chociaż jeden stadion na miarę pierwszoligowych aspiracji- pokazać, że władza w tym mieście też sprzyja I umožliwia rozwój sportu w Elblągu, a nie tylko gada, w mniejszych miastach potrafią- nasz beton za mocno związał co wcale nie oznacza, że nie można go skruszyć.
Zrozumcie pieniadze idą na olsztyn na stadion też. Przecież tam nic nie było a budują obiekt za obiektem nowe.
Rudy kłamca obiecał to do niego idźcie
Z uśmiechem koniecznie
Masz rację typowe gnidy
Ile tych troli pisu jest
@bra - A my nie życzymy sobie palenia papierosów w mieszkaniu, na balkonach i klatkach schodowych i głośnych imprez w mieszkaniu po 22:00
Ważne że POrt jest nasz że PIS nam POrtu nie ukradł. Peowska parodia robić wszystko za wszelką cenę żeby tu nic nie było. Jak na górze tak i na dole żeby nie było nic.
Oni są po prostu chorzy i kwczą ciągle