UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Normalna druzyna bedzie miala stadion i lekkoatleci z zewnatrz, brawo panie Prezydencie. Cierpliwosc POplaca, KOchani... )!!!! Nowy Stadion dla Concordii!!! Dziekujemy, Bardzo!!!!!
Slonik z Duza Traba
Normalna druzyna bedzie miala stadion i lekkoatleci z zewnatrz, brawo panie Prezydencie. Cierpliwosc POplaca, KOchani... )!!!! Nowy Stadion dla Concordii!!! Dziekujemy, Bardzo!!!!!
Slonik z Duza Traba