UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Normalna druzyna bedzie miala stadion i lekkoatleci z zewnatrz, brawo panie Prezydencie. Cierpliwosc POplaca, KOchani... )!!!! Nowy Stadion dla Concordii!!! Dziekujemy, Bardzo!!!!!

Slonik z Duza Traba

Anuluj