UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Wszystko ładnie i pięknie. Tylko dlaczego w tym miejscu? Czy znalazł się chociaż jeden mądry, który przewidział w planach, jak bardzo zwiększy się ruch kołowy i nie tylko w tym jakże nieprzystosowanym do tego celu miejscu!?!! Gdzie miałyby parkować te wszystkie pojazdy uczestników jak i publiczności. O zanieczyszczeniach akustycznych dla mieszkających wokół, już nie wspominając... Takie obiekty buduje się raczej z dala od siedzib ludzkich.