UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko ładnie i pięknie. Tylko dlaczego w tym miejscu? Czy znalazł się chociaż jeden mądry, który przewidział w planach, jak bardzo zwiększy się ruch kołowy i nie tylko w tym jakże nieprzystosowanym do tego celu miejscu!?!! Gdzie miałyby parkować te wszystkie pojazdy uczestników jak i publiczności. O zanieczyszczeniach akustycznych dla mieszkających wokół, już nie wspominając... Takie obiekty buduje się raczej z dala od siedzib ludzkich.