33
08.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Pewnie że nie szkoda, poniosło małolata i teraz musi odpowiedzieć
Mietkowyy (2025.12.08)
@Hogo - Z nożem kozak?! Ciekawe ile Mu teraz przyjdzie siedzieć za to „kozaczenie”
(2025.12.08)
A teraz proszę podać, kto jaki kaliber nosi w spodniach.
Marta G. (2025.12.08)

info

3  
  2
Jak dostanie 20 lat, bedzie zaczynac zycie w wiku 37 lat, bez zawodu, pracy, pieniedzy. Nie da sie byc bardziej bezmyslnym...
(2025.12.08)
A skąd szanownie Panowie macie pewność że nie doszło do obrony ? Dwóch na jednego w zasadzie samo w sobie uzasadnia użycie narzędzia... To może być ciekawy proces i radzę nie przesądzać o winie.... Kulawy też podobno "zmielił" dwóch gości a jak się okazało dostał wyrok za podżeganie mimo że podczas Ogrodów Polityki niemal mnie nie zlinczowano jak powiedziałem że nie dowierzam w śmierć obu Panów. Ostrożnie z uznaniem że wszystko jest jasne skoro sprawca się nie przyznaje
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.08)
"Nie da sie byc bardziej bezmyslnym... " - To nie ma znaczenia w pewnych kręgach. Tych takich, wiesz.... Ważne że jest kozakiem. W sumie mógł wymyśleć coś innego. Np skok nago w kaktusy.
(2025.12.08)
@Hogo - Ha, no to teraz ten kozak, będzie się inaczej nazywał, pod celą.
(2025.12.08)
Kozak dziś wyciąga kaliber 9 mm.... Takie kozakowanie to trochę wersja dla ubogich. Pamiętam jak "Genabol" kiedyś opalał się w mkrofalóce... Przykozaczył ale potem chodził jak poł- Apacz.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.08)
To udaj się najpierw do psychologa a jak nie pomoże to do psychiatry. Wszystko jest dla ludzi i nie trzeba się wstydzić swoich lęków.
(2025.12.08)
@MariuszLewandowski-Fc - A co ciebie to obchodzi !!!!, Specjalisto od wszystkiego i niczego, Nie masz swoich problemów?, Nie masz rodziny !!!!!, Co ty wiesz o życiu- HARCERZU-. Życie to pamiętasz jeszcze z dawnych lat gdy byłeś harcerzem : Podchody, zabawy w chowanego, berka, rozpalanie ogniska za pomocą krzesiwa. I TAK CI ZOSTAŁO- Sam kiedyś pisałeś o swoich doświadczeniach. A to jest po prostu normalne ŻYCIE, ŻYCIE -mądralo, Szukasz rodziny na portalu żeby ci plusiki+ dawali, nie tędy droga, Się ogarnij, masz już swoje lata- kolego, czas dorosnąć!!!
doktor psycho (2025.12.08)