Wybrany wątek opinii

Szkoda dzieciaka, teraz będzie miał dużo czasu aby przemyśleć czy warto było kozaczyć i czy nie lepiej było załatwić problem używając mózgu.
(2025.12.08)
W cale nie szkoda. To już prawie dorosły chłop i powinien wiedzieć że jego czyny skutkują karą pozbawienia wolności oraz natury moralnej. To jest wypaczenie człowieczeństwa a ofiary niech się cieszą że żyją. Mają ogromne szczęście i druga szansę.
(2025.12.08)
Pewnie że nie szkoda, poniosło małolata i teraz musi odpowiedzieć
Mietkowyy (2025.12.08)
Powrót do komentarzy