Wybrany wątek opinii
Szkoda dzieciaka, teraz będzie miał dużo czasu aby przemyśleć czy warto było kozaczyć i czy nie lepiej było załatwić problem używając mózgu.
Do moderacji
Odpowiedz
23
17
W cale nie szkoda. To już prawie dorosły chłop i powinien wiedzieć że jego czyny skutkują karą pozbawienia wolności oraz natury moralnej. To jest wypaczenie człowieczeństwa a ofiary niech się cieszą że żyją. Mają ogromne szczęście i druga szansę.
Do moderacji
Odpowiedz
46
0
Pewnie że nie szkoda, poniosło małolata i teraz musi odpowiedzieć
Do moderacji
Odpowiedz
10
8