UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Kozak dziś wyciąga kaliber 9 mm.... Takie kozakowanie to trochę wersja dla ubogich. Pamiętam jak "Genabol" kiedyś opalał się w mkrofalóce... Przykozaczył ale potem chodził jak poł- Apacz.
MariuszLewandowski-Fc