UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Kozak dziś wyciąga kaliber 9 mm.... Takie kozakowanie to trochę wersja dla ubogich. Pamiętam jak "Genabol" kiedyś opalał się w mkrofalóce... Przykozaczył ale potem chodził jak poł- Apacz.

MariuszLewandowski-Fc

Anuluj