Wybrany wątek opinii

Szacun dla kozaka!!! szkoda ze jest pod cela.
Hogo (2025.12.08)
@Hogo - "szacun" warty swojej ceny! Ha, ha, ha!
(2025.12.08)
@Hogo - Z nożem kozak?! Ciekawe ile Mu teraz przyjdzie siedzieć za to „kozaczenie”
(2025.12.08)
@Hogo - Ha, no to teraz ten kozak, będzie się inaczej nazywał, pod celą.
(2025.12.08)
@Hogo - Takie kozaki jak ty prują się na komendzie. Wtedy płacz i już JP na 1%
Beka z idiotów (2025.12.09)
@Beka z idiotów - Niestety "sztywni" też się prują i mało kto chowa ich potem do wora.. Dobrych do rozkminek coraz mnie a szpice psiarni to tylko połowa spray bo Elbląg jest w osłonie kontrwywiadowczej NATO a Ci smutni Panowie w garniturkach wiedzą kiedy pierdniesz jeszcze zanim sam o tym pomyślisz...
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.09)
@MariuszLewandowski-Fc - Cóż to za patologiczna treść tego komentarza ? co to jest?
(2025.12.10)
Powrót do komentarzy