Wybrany wątek opinii
Szacun dla kozaka!!! szkoda ze jest pod cela.
Do moderacji
Odpowiedz
6
49
@Hogo - "szacun" warty swojej ceny! Ha, ha, ha!
Do moderacji
Odpowiedz
6
3
@Hogo - Z nożem kozak?! Ciekawe ile Mu teraz przyjdzie siedzieć za to „kozaczenie”
Do moderacji
Odpowiedz
14
1
@Hogo - Ha, no to teraz ten kozak, będzie się inaczej nazywał, pod celą.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
@Hogo - Takie kozaki jak ty prują się na komendzie. Wtedy płacz i już JP na 1%
Do moderacji
Odpowiedz
2
0
@Beka z idiotów - Niestety "sztywni" też się prują i mało kto chowa ich potem do wora.. Dobrych do rozkminek coraz mnie a szpice psiarni to tylko połowa spray bo Elbląg jest w osłonie kontrwywiadowczej NATO a Ci smutni Panowie w garniturkach wiedzą kiedy pierdniesz jeszcze zanim sam o tym pomyślisz...
Do moderacji
Odpowiedz
0
0
@MariuszLewandowski-Fc - Cóż to za patologiczna treść tego komentarza ? co to jest?
Do moderacji
Odpowiedz
0
0