UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

"Nie da sie byc bardziej bezmyslnym... " - To nie ma znaczenia w pewnych kręgach. Tych takich, wiesz.... Ważne że jest kozakiem. W sumie mógł wymyśleć coś innego. Np skok nago w kaktusy.


Anuluj