Wybrany wątek opinii

Jak dostanie 20 lat, bedzie zaczynac zycie w wiku 37 lat, bez zawodu, pracy, pieniedzy. Nie da sie byc bardziej bezmyslnym...
(2025.12.08)
"Nie da sie byc bardziej bezmyslnym... " - To nie ma znaczenia w pewnych kręgach. Tych takich, wiesz.... Ważne że jest kozakiem. W sumie mógł wymyśleć coś innego. Np skok nago w kaktusy.
(2025.12.08)
Kozak dziś wyciąga kaliber 9 mm.... Takie kozakowanie to trochę wersja dla ubogich. Pamiętam jak "Genabol" kiedyś opalał się w mkrofalóce... Przykozaczył ale potem chodził jak poł- Apacz.
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.08)
@MariuszLewandowski-Fc - Mówi ci coś ul Matejki 1 - Marcin. G mądralo- !!!!!
doktor psycho (2025.12.08)
Powrót do komentarzy