Wybrany wątek opinii
Jak dostanie 20 lat, bedzie zaczynac zycie w wiku 37 lat, bez zawodu, pracy, pieniedzy. Nie da sie byc bardziej bezmyslnym...
Do moderacji
Odpowiedz
10
0
"Nie da sie byc bardziej bezmyslnym... " - To nie ma znaczenia w pewnych kręgach. Tych takich, wiesz.... Ważne że jest kozakiem. W sumie mógł wymyśleć coś innego. Np skok nago w kaktusy.
Do moderacji
Odpowiedz
8
0
Kozak dziś wyciąga kaliber 9 mm.... Takie kozakowanie to trochę wersja dla ubogich. Pamiętam jak "Genabol" kiedyś opalał się w mkrofalóce... Przykozaczył ale potem chodził jak poł- Apacz.
Do moderacji
Odpowiedz
0
8
@MariuszLewandowski-Fc - Mówi ci coś ul Matejki 1 - Marcin. G mądralo- !!!!!
Do moderacji
Odpowiedz
2
0