A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
W Elblągu jest dużo weekendowych alkoholików, którzy w tygodniu funkcjonują
normalnie, ale intensywnie piją w weekendy, tracąc kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu, co prowadzi do uzależnienia i problemów psychicznych. To dla nich relaks po ciężkim tygodniu pracy.
mnie jako nie pijącego alkoholika zastanawia fakt, aplikacji różnego rodzaju dedykowanych dla konkretnej osoby, tworzy się tam "pod profil" tej osoby konto - czyli oferty, kupony, ceny. I nie potrafią - a raczej nie chcą - zrobić by osoba korzystająca z aplikacji miała wybór czy chce mieć w aplikacji oferty alkoholowe czy nie, tylko z góry jest to założone, że tak ma być
Tak, ja też to słyszałem. Pewien ekspert się wypowiadał w kontekście spadku dzietności w Polsce. "Ale jak do 25.roku życia daje w szyję, to, trochę żartuję, ale nie jest to dobry prognostyk w tych sprawach"
Osobiście mnie, jako pijącemu abstynentowi to nie przeszkadza. Kto nie chce pić to się powstrzyma, kto chce i tak znajdzie reklamę. W TV zakazali i co? Pomogło?
PS. Bardzo trudny temat pod względem ortograficznym. Widziałem już "alkochole", a nawet "prochibicję" w komentarzach.
Byłoby świetnie gdyby za skutki indywidualnego spożycia alkoholu i używek każdy odpowiadał sam a nie społeczeństwo
@AnalitykPolityczny - Jaki expert taka rada....