36
08.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
W Elblągu jest dużo weekendowych alkoholików, którzy w tygodniu funkcjonują normalnie, ale intensywnie piją w weekendy, tracąc kontrolę nad ilością spożywanego alkoholu, co prowadzi do uzależnienia i problemów psychicznych. To dla nich relaks po ciężkim tygodniu pracy.
(2025.12.09)

info

1  
  1
mnie jako nie pijącego alkoholika zastanawia fakt, aplikacji różnego rodzaju dedykowanych dla konkretnej osoby, tworzy się tam "pod profil" tej osoby konto - czyli oferty, kupony, ceny. I nie potrafią - a raczej nie chcą - zrobić by osoba korzystająca z aplikacji miała wybór czy chce mieć w aplikacji oferty alkoholowe czy nie, tylko z góry jest to założone, że tak ma być
(2025.12.10)
Tak, ja też to słyszałem. Pewien ekspert się wypowiadał w kontekście spadku dzietności w Polsce. "Ale jak do 25.roku życia daje w szyję, to, trochę żartuję, ale nie jest to dobry prognostyk w tych sprawach"
AnalitykPolityczny (2025.12.10)
Osobiście mnie, jako pijącemu abstynentowi to nie przeszkadza. Kto nie chce pić to się powstrzyma, kto chce i tak znajdzie reklamę. W TV zakazali i co? Pomogło? PS. Bardzo trudny temat pod względem ortograficznym. Widziałem już "alkochole", a nawet "prochibicję" w komentarzach.
OrganNadzorczy (2025.12.10)
Byłoby świetnie gdyby za skutki indywidualnego spożycia alkoholu i używek każdy odpowiadał sam a nie społeczeństwo
(2025.12.10)

info

0  
  0
@AnalitykPolityczny - Jaki expert taka rada....
MariuszLewandowski-Fc (2025.12.16)