Wybrany wątek opinii

mnie jako nie pijącego alkoholika zastanawia fakt, aplikacji różnego rodzaju dedykowanych dla konkretnej osoby, tworzy się tam "pod profil" tej osoby konto - czyli oferty, kupony, ceny. I nie potrafią - a raczej nie chcą - zrobić by osoba korzystająca z aplikacji miała wybór czy chce mieć w aplikacji oferty alkoholowe czy nie, tylko z góry jest to założone, że tak ma być
(2025.12.10)
Osobiście mnie, jako pijącemu abstynentowi to nie przeszkadza. Kto nie chce pić to się powstrzyma, kto chce i tak znajdzie reklamę. W TV zakazali i co? Pomogło? PS. Bardzo trudny temat pod względem ortograficznym. Widziałem już "alkochole", a nawet "prochibicję" w komentarzach.
OrganNadzorczy (2025.12.10)
Powrót do komentarzy