UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Osobiście mnie, jako pijącemu abstynentowi to nie przeszkadza. Kto nie chce pić to się powstrzyma, kto chce i tak znajdzie reklamę. W TV zakazali i co? Pomogło? PS. Bardzo trudny temat pod względem ortograficznym. Widziałem już "alkochole", a nawet "prochibicję" w komentarzach.

OrganNadzorczy