UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Byłoby świetnie gdyby za skutki indywidualnego spożycia alkoholu i używek każdy odpowiadał sam a nie społeczeństwo
Byłoby świetnie gdyby za skutki indywidualnego spożycia alkoholu i używek każdy odpowiadał sam a nie społeczeństwo