UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tak, ja też to słyszałem. Pewien ekspert się wypowiadał w kontekście spadku dzietności w Polsce. "Ale jak do 25.roku życia daje w szyję, to, trochę żartuję, ale nie jest to dobry prognostyk w tych sprawach"
AnalitykPolityczny