UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Osobiście mnie, jako pijącemu abstynentowi to nie przeszkadza. Kto nie chce pić to się powstrzyma, kto chce i tak znajdzie reklamę. W TV zakazali i co? Pomogło? PS. Bardzo trudny temat pod względem ortograficznym. Widziałem już "alkochole", a nawet "prochibicję" w komentarzach.

OrganNadzorczy

Anuluj