A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Niestety policja, sądy, politycy…. Wszystko to dzadostwo
@Szok - urobiona głowa też nie czuje
@#zainteresowany# - Gdyby to, gdyby tamto... ale jak bylo swiadczy o chamskiej arogancji tych mundurowych.
Świat się zmienia, słownictwo się zmienia, społeczeństwo się zmienia. Kiedyś pies zdychał dla wielu teraz pies umiera. Ludzie umierają a dla wielu niektórzy zasługują na to, żeby o nich mówić zdechł człowiek. To zwykła bzdura, żeby o umarłych nie mówić źle choć byli podli i źli. Kiedyś mówiono biorę na tapetę. Teraz mówią biorę na tapet. Kiedyś mówiono Pani minister. Teraz mówią Pani ministra. Kiedyś konfederacja była przez społeczeństwo traktowana jak jakaś zbieranina świrów nacjonalistycznych i rasistów. Teraz być może za dwa lata będą tworzyć rząd z czubem na czele. Nie dlatego, że oni zmądrzeli. Są tacy sami jak wiele lat temu. Społeczeństwo się zmieniło i z każdym rokiem głupsze jest. Świat się zmienia.
tak umierał, a zdychać mogą Ci ci trzymają je na łańcuchach, głodzą i katują
Policjanci jak i inni ludzie są wśród nich zaburzeni i niedowartościowani borderline ale też i wspaniali ludzie o otwartych i wrażliwych sercach. Pech chciał, że akurat trafili na ograniczonych i sfrustrowanych gości w mundurach.
@modi - Niewielu ludzi katuje zwierzęta (psy), za to bardzo wielu katuje innych ludzi, wiesz o tym?
Jakby wyciać slowa "pies" to mozna myslec ze "R" z wezwania na 112 jechala, zeby uratowac komus zycie. Tylko sygnalow nie wlaczyli. Ale ratownicy te 200 m by przebiegli
Zdychający pies nie jest usprawiedliwieniem dla stwarzania zagrożenia na drodze! Eskorta policyjna, to odklejeństwo. Jeszcze tego brakowało, żeby kogoś zabili, bo spieszyli się do pasa, który mógł zdechnąć w wyniku mrozu w nocy (więc miał sporo czasu w zapasie).
Drobiazgowa kontrola to w tym przypadku czysta złośliwość.
@Czy - Bo tapet to jedyna poprawna forma.