UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zdychający pies nie jest usprawiedliwieniem dla stwarzania zagrożenia na drodze! Eskorta policyjna, to odklejeństwo. Jeszcze tego brakowało, żeby kogoś zabili, bo spieszyli się do pasa, który mógł zdechnąć w wyniku mrozu w nocy (więc miał sporo czasu w zapasie). Drobiazgowa kontrola to w tym przypadku czysta złośliwość.