A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
To jest NEOpolicja
Ja nigdy nie lubiłem Policji, Taksówkarzy. Im wolno przekroczyć prędkość, przejechać na czerwonym świetle, wymusić pierwszeństwo
Skargę się składa miejscowego prokuratura nie do komendanta...
Czy doczekamy się w końcu tej prawdziwej POLICJI a nie powrotu do MILICJI która zamiast być przychylna dla obywatela to ponownie wracamy do pałowania i pryskania w oczy gazem ??? Jak popełnisz jakieś przewinienie to POLICJANT powinien ci wytłumaczyć twoje przewinienie a nie od razu i to z grubej rury karanie. A wszystko to poprzez motywację dla tych POLICJANTÓW przez swoich przełożonych. Im więcej mandatów tym większa premia czy tam w ogóle premia.
co ludźmi kieruje, żeby na własne życzenie zostać psem. w dodatku psem bez emapatii.
@#zainteresowany# - Jeśli interwencja (kontrola pojazdu) trwała 1.5h to będą musieli się z tego tłumaczyć.
Pies zdycha
Psia kość
Psy nie umierają, kończą życie, odchodzą skoro razi Was słowo (normalne) zdychają - dość humanizacji zwierząt!
Nawet najbardziej ukochany pies ZDYCHA i nie jest nic obraźliwego, czy złego w tym słowie. Umiera człowiek. Brzydzę się słowa umiera w stosunku do zwierząt. Nie lubię jak ludzie tak mówią.