151
05.12.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
To jest NEOpolicja
(2025.12.05)

info

17  
  7
Ja nigdy nie lubiłem Policji, Taksówkarzy. Im wolno przekroczyć prędkość, przejechać na czerwonym świetle, wymusić pierwszeństwo
(2025.12.05)

info

20  
  13
Skargę się składa miejscowego prokuratura nie do komendanta...
Ministrant (2025.12.05)

info

16  
  5
Czy doczekamy się w końcu tej prawdziwej POLICJI a nie powrotu do MILICJI która zamiast być przychylna dla obywatela to ponownie wracamy do pałowania i pryskania w oczy gazem ??? Jak popełnisz jakieś przewinienie to POLICJANT powinien ci wytłumaczyć twoje przewinienie a nie od razu i to z grubej rury karanie. A wszystko to poprzez motywację dla tych POLICJANTÓW przez swoich przełożonych. Im więcej mandatów tym większa premia czy tam w ogóle premia.
(2025.12.05)
co ludźmi kieruje, żeby na własne życzenie zostać psem. w dodatku psem bez emapatii.
(2025.12.05)

info

14  
  14
@#zainteresowany# - Jeśli interwencja (kontrola pojazdu) trwała 1.5h to będą musieli się z tego tłumaczyć.
Ministrant (2025.12.05)
Pies zdycha
zzzz (2025.12.05)

info

20  
  15
Psia kość
He (2025.12.05)

info

8  
  0
Psy nie umierają, kończą życie, odchodzą skoro razi Was słowo (normalne) zdychają - dość humanizacji zwierząt!
(2025.12.05)

info

27  
  15
Nawet najbardziej ukochany pies ZDYCHA i nie jest nic obraźliwego, czy złego w tym słowie. Umiera człowiek. Brzydzę się słowa umiera w stosunku do zwierząt. Nie lubię jak ludzie tak mówią.
(2025.12.05)