UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Zdychający pies nie jest usprawiedliwieniem dla stwarzania zagrożenia na drodze! Eskorta policyjna, to odklejeństwo. Jeszcze tego brakowało, żeby kogoś zabili, bo spieszyli się do pasa, który mógł zdechnąć w wyniku mrozu w nocy (więc miał sporo czasu w zapasie). Drobiazgowa kontrola to w tym przypadku czysta złośliwość.