Wybrany wątek opinii
Świat się zmienia, słownictwo się zmienia, społeczeństwo się zmienia. Kiedyś pies zdychał dla wielu teraz pies umiera. Ludzie umierają a dla wielu niektórzy zasługują na to, żeby o nich mówić zdechł człowiek. To zwykła bzdura, żeby o umarłych nie mówić źle choć byli podli i źli. Kiedyś mówiono biorę na tapetę. Teraz mówią biorę na tapet. Kiedyś mówiono Pani minister. Teraz mówią Pani ministra. Kiedyś konfederacja była przez społeczeństwo traktowana jak jakaś zbieranina świrów nacjonalistycznych i rasistów. Teraz być może za dwa lata będą tworzyć rząd z czubem na czele. Nie dlatego, że oni zmądrzeli. Są tacy sami jak wiele lat temu. Społeczeństwo się zmieniło i z każdym rokiem głupsze jest. Świat się zmienia.
Do moderacji
Odpowiedz
16
8
@Czy - Bo tapet to jedyna poprawna forma.
Do moderacji
Odpowiedz
2
1