A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Twoim zdaniem Elbląg jest skazany na dziadostwo? Inne regiony się rozwijają, my też mamy do tego prawo i kolej nam tą drogę otworzy. Jak zawsze, i teraz, Gdańsk jest dla nas oknem na świat. Tam kształciliśmy się i kształcimy nasze dzieci, pracujemy, korzystamy z rozrywki, latamy, robimy zakupy. Potrzebujemy Gdańska do rozwoju(także portu), demografii(żeby młodzi nie wyjeżdżali) potrzebujemy tej kolei do życia.
Marzyciele
Zabawa w czasch KO dla plebsu
Zrobią kolej w Elblągu jak wybuduja wszystko w olsztynie i na mazurach. To jest chore miasto 130 tys Elbląg jest tak gnojony. Czas z tym skonczyc. Jest do cholery miasto równorzędne z olsztynem czy fikcja.
Czy ci którzy napisali te uchwałę wiedzą że w tym roku budżet Polski został zadłużony na prawie 300 MLD PLN ? Czy wiedzą że na SAME ODSETKI Polski rząd wydał prawie100 MLD ? Czy wiecie że od 2019r. z budżetu wydano prawie 200 MLD PLN na dodatkowe emerytury ? Starzy ludzie chcą tylko gotówkę na koncie a nie rozwoju kraju
@Taka prawda - wy się dziwicie że na nic nie ma pieniędzy? trzeba było nie kraść przez osiem lat rządów p. i.s. , nie sprzedawać majątku państwa za grosze takich jak orlen i wiele innych, budować elektrowni którą trzeba było rozbierać to pieniądze by na wszystko były i odciąć kler od naszych pieniędzy!
A gdzie paliwo Tuska za 5,19zł? Miało być od powyborczego poniedziałku chyba. :-)
@Przyjaciele Putina - nas i amerykanów niech nikt choćby nie powiela odseparować tylko dlatego, że to nie prezydent wasz ha ha. Rządzący towarzysze nie zrobią nawet żadne euro w Polsce, jak PSL musiało mieć stadion w Kijowie na 70 tysięcy żeby było możliwe dane budować resztę z drogami by skapać sobie do cystern na boku. Jest jakiś problem z realizacja swojej myśli po polsku. Możeta wciskać na swoim podwórku PiS do władz Rosji czy Chin, ale z każdym dniem tracicie w UE jako państewko zdolne do samodzielnej budowy przystani 3 kajaków po pisowskim przekopie lub konkursu par w tańcu za pisowskimi latami najlepszych zawodników świata - Lewandowki i strzelczyni Pajor (a w Elblągu przerwana budowa obiektu na mistrzostwa kobiet ), a jak 1 astronauta to rozwijają to tylko w badaniach he