UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zrobią kolej w Elblągu jak wybuduja wszystko w olsztynie i na mazurach. To jest chore miasto 130 tys Elbląg jest tak gnojony. Czas z tym skonczyc. Jest do cholery miasto równorzędne z olsztynem czy fikcja.
Zrobią kolej w Elblągu jak wybuduja wszystko w olsztynie i na mazurach. To jest chore miasto 130 tys Elbląg jest tak gnojony. Czas z tym skonczyc. Jest do cholery miasto równorzędne z olsztynem czy fikcja.