UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Zrobią kolej w Elblągu jak wybuduja wszystko w olsztynie i na mazurach. To jest chore miasto 130 tys Elbląg jest tak gnojony. Czas z tym skonczyc. Jest do cholery miasto równorzędne z olsztynem czy fikcja.


Anuluj