UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Twoim zdaniem Elbląg jest skazany na dziadostwo? Inne regiony się rozwijają, my też mamy do tego prawo i kolej nam tą drogę otworzy. Jak zawsze, i teraz, Gdańsk jest dla nas oknem na świat. Tam kształciliśmy się i kształcimy nasze dzieci, pracujemy, korzystamy z rozrywki, latamy, robimy zakupy. Potrzebujemy Gdańska do rozwoju(także portu), demografii(żeby młodzi nie wyjeżdżali) potrzebujemy tej kolei do życia.

Temida Bogini