UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@Taka prawda - wy się dziwicie że na nic nie ma pieniędzy? trzeba było nie kraść przez osiem lat rządów p. i.s. , nie sprzedawać majątku państwa za grosze takich jak orlen i wiele innych, budować elektrowni którą trzeba było rozbierać to pieniądze by na wszystko były i odciąć kler od naszych pieniędzy!