UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Taka prawda - wy się dziwicie że na nic nie ma pieniędzy? trzeba było nie kraść przez osiem lat rządów p. i.s. , nie sprzedawać majątku państwa za grosze takich jak orlen i wiele innych, budować elektrowni którą trzeba było rozbierać to pieniądze by na wszystko były i odciąć kler od naszych pieniędzy!