UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Twoim zdaniem Elbląg jest skazany na dziadostwo? Inne regiony się rozwijają, my też mamy do tego prawo i kolej nam tą drogę otworzy. Jak zawsze, i teraz, Gdańsk jest dla nas oknem na świat. Tam kształciliśmy się i kształcimy nasze dzieci, pracujemy, korzystamy z rozrywki, latamy, robimy zakupy. Potrzebujemy Gdańska do rozwoju(także portu), demografii(żeby młodzi nie wyjeżdżali) potrzebujemy tej kolei do życia.
Temida Bogini