A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Wszystko dobrze, tylko, że przytaczany artykuł tj. art.157 par.1 kodeksu karnego nie przewiduje kary grzywny, a jedynie karę pozbawienia wolności???!!!
Pewnie poszli na ugodę, tamten nic nie chciał zgłaszać i poszło po kościach.
WOLNE SĄDY to właśnie o to były te protesty - opublikować ten komentarz w całości. Przestańcie bawić się w Trybunę Ludu z PRL'u !!!
Bardzo niska kara, dziwna kwalifikacja czynu, toż to można pod usiłowanie zabójstwa podciągnąć. Bez kitu jak w żarcie internetowym: 25 lat albo 100 zł grzywny. Tym razem 100 zł grzywny.
Dobrze że nagrody nie dostał to dopiero by było, toć to szok
Nooooo, to mnie Elbląski sąd zaimponował. Celowo napisałem z małej litery sąd, bo na dużą to trzeba zasłużyć !
Jak trafisz kiedyś i ty za kraty to będziesz pisał drukowanymi !
Dokładnie tak! Art.157.[Średni i lekki uszczerbek na zdrowiu]
§ 1.Kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia, inny niż określony w art.156 § 1,podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.Art.156 § 1 KK dotyczy spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu. W każdym wypadku o karze grzywny mówi w art.157 § 2: "... kto powoduje naruszenie czynności narządu ciała lub rozstrój zdrowia trwający nie dłużej niż 7 dni, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.Orzecznictwo polskich sądów nie zawsze jest zrozumiałe !!!
W sumie to nie ma się co denerwować, że ta powskapropagandówka nie puszcza komentarzy, trzeba po prostu ją omijać.
Cenzura godna tuscanów.