UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

WOLNE SĄDY to właśnie o to były te protesty - opublikować ten komentarz w całości. Przestańcie bawić się w Trybunę Ludu z PRL'u !!!


Anuluj