UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
WOLNE SĄDY to właśnie o to były te protesty - opublikować ten komentarz w całości. Przestańcie bawić się w Trybunę Ludu z PRL'u !!!
WOLNE SĄDY to właśnie o to były te protesty - opublikować ten komentarz w całości. Przestańcie bawić się w Trybunę Ludu z PRL'u !!!