28
27.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Cenzura na portaeu działa moich wpisów też nie widać.
JanekMaliniak (2025.11.27)
Zastanawiam się czy ten łagodny wyrok to namawianie o załatwianie nieporozumień w ten sposób i plucie w twarz społeczeństwu ? Sąd powinien pomyśleć i rozważyć czy chciałby aby normalny człowiek, a może znajomy, sąsiad lub rodzina został w ten sposób potraktowany. Myślę, że gdyby poszkodowany był jednym wymienionych tak wyrozumiały wyrok by nie zapadł, może się mylę???? Za kradzież w sklepie z głodu lub biedy zapadają o wiele surowsze wyroki. Myślę, że noszenie noża przez ludzi nie ma na celu smarowanie kanapek ale inną motywację. Dźganie nożem to nie jest sposób na załatwianie nieporozumień, ale widać sąd ma odmienne zdanie, ludzie widzą i oceniają....
niedlagłupoty (2025.11.27)

info

12  
  0
Bardzo dziękujemy redaktorowi naczelnemu za wspaniałomyślna cenzurę
Zielarski (2025.11.27)

info

5  
  0
Takie sądy jaki Żurek
caly ty (2025.11.27)

info

4  
  3
Dla dobra śledztwa nazwiska sprawców jak i ofiar zostały zmienione
Slavek (2025.11.28)

info

2  
  0
Idenfyfikacja człowieka na podstawie nietypowego dla naszej kultury imienia błyskawiczna, gdzie rodo ???
(2025.11.28)

info

0  
  0
6 tys. zł za pocięcie kogoś nożem to co by dostał za uderzenie kogoś w twarz i złamanie nosa? 20 pompek do zrobienia? Przecież te śmiechu warte wyroki wręcz zachęcają do popełniania przestępstw.
Andrzej79 (2025.11.28)

info

5  
  0
Portel nie dodaje komentarzy nie wygodnych wolę słowa a nie wybieracie sobie tylko co dodać
Mieszkaniec 32 (2025.12.01)

info

0  
  0