UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Nooooo, to mnie Elbląski sąd zaimponował. Celowo napisałem z małej litery sąd, bo na dużą to trzeba zasłużyć !
Nooooo, to mnie Elbląski sąd zaimponował. Celowo napisałem z małej litery sąd, bo na dużą to trzeba zasłużyć !