UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W sumie to nie ma się co denerwować, że ta powskapropagandówka nie puszcza komentarzy, trzeba po prostu ją omijać.
W sumie to nie ma się co denerwować, że ta powskapropagandówka nie puszcza komentarzy, trzeba po prostu ją omijać.