Wybrany wątek opinii
Nooooo, to mnie Elbląski sąd zaimponował. Celowo napisałem z małej litery sąd, bo na dużą to trzeba zasłużyć !
Do moderacji
Odpowiedz
10
1
Jak trafisz kiedyś i ty za kraty to będziesz pisał drukowanymi !
Do moderacji
Odpowiedz
1
1