Wybrany wątek opinii

Nooooo, to mnie Elbląski sąd zaimponował. Celowo napisałem z małej litery sąd, bo na dużą to trzeba zasłużyć !
(2025.11.27)
Jak trafisz kiedyś i ty za kraty to będziesz pisał drukowanymi !
(2025.11.27)
Powrót do komentarzy