A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Co śmiesznego jest w elbląskiej szkole wyższej? Po co komuś umniejszać, nie znając człowieka? Dziwię się, że w Elblągu nawet taki konkurs powoduje zazdrość i zawiść.
Ty, " stechsniony", naucz się pisać po polsku.
Stęskniłeś się ale za Kocborowem
Poziom intelektualny komentatorów jest wprost powalający. Jak wiedza absolwentów, ,słynnej", ,uczelni ".
Co śmiesznego? - śmieszna jest sprzeczność, bo jak w zmniejszającym się elblążkowie maże powstać szkoła wyższa?, chyba niższa !!! bardziej niższa niż wyższa I ci dziennikarze- dobry dziennikarz, - może jeszcze uczciwy I prawdomówny jak nasi politycy - nie będę ich wymieniał, bo zabrakło by miejsca dla tych z ław sejmowych I unijnych' śmieszność jest taka, że to właśnie oni kształtują prwdę I zakłamanie, dobro I zło, prawo I gangsterkę. Jeszcze "cuś" chcesz wiedzieć
@Też tankista - A niby jaka powinna być prawidłowa?
Jak to jest, że po jakimkolwiek wpisie bez problemu poznam pisotrolla.
Już nie masz nawet za czym tęsknić
I kto jest de beściak?
Witak Krzysiu pamiętam Cię z RadiaL fajne przeboje puszczałeś W LATACH 90tych fajny z Ciebie gość i wiedzę masz. Pozdrawiam