Wybrany wątek opinii
Nie znam człowieka ale to ciekawy przypadek postaci, która ukończyła liceum w Elblągu, później tą śmieszną elbląską szkołę wyższą (cokolwiek to oznacza), pracuje i żyje tutaj. Czyli można. Może rzeczywiście warto promować takie osoby i ich postawy. Pod warunkiem oczywiście, że nie ma tam drugiego dna jak np. u starówkowych dilerów czy właścicieli panienek.. Jeśli nie to super i może kolejni pidobni?
Do moderacji
Odpowiedz
4
5
Co śmiesznego jest w elbląskiej szkole wyższej? Po co komuś umniejszać, nie znając człowieka? Dziwię się, że w Elblągu nawet taki konkurs powoduje zazdrość i zawiść.
Do moderacji
Odpowiedz
11
3
Co śmiesznego? - śmieszna jest sprzeczność, bo jak w zmniejszającym się elblążkowie maże powstać szkoła wyższa?, chyba niższa !!! bardziej niższa niż wyższa I ci dziennikarze- dobry dziennikarz, - może jeszcze uczciwy I prawdomówny jak nasi politycy - nie będę ich wymieniał, bo zabrakło by miejsca dla tych z ław sejmowych I unijnych' śmieszność jest taka, że to właśnie oni kształtują prwdę I zakłamanie, dobro I zło, prawo I gangsterkę. Jeszcze "cuś" chcesz wiedzieć
Do moderacji
Odpowiedz
4
4