UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co śmiesznego? - śmieszna jest sprzeczność, bo jak w zmniejszającym się elblążkowie maże powstać szkoła wyższa?, chyba niższa !!! bardziej niższa niż wyższa I ci dziennikarze- dobry dziennikarz, - może jeszcze uczciwy I prawdomówny jak nasi politycy - nie będę ich wymieniał, bo zabrakło by miejsca dla tych z ław sejmowych I unijnych' śmieszność jest taka, że to właśnie oni kształtują prwdę I zakłamanie, dobro I zło, prawo I gangsterkę. Jeszcze "cuś" chcesz wiedzieć


Anuluj