UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Witak Krzysiu pamiętam Cię z RadiaL fajne przeboje puszczałeś W LATACH 90tych fajny z Ciebie gość i wiedzę masz. Pozdrawiam
Arti
Witak Krzysiu pamiętam Cię z RadiaL fajne przeboje puszczałeś W LATACH 90tych fajny z Ciebie gość i wiedzę masz. Pozdrawiam
Arti