UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Witak Krzysiu pamiętam Cię z RadiaL fajne przeboje puszczałeś W LATACH 90tych fajny z Ciebie gość i wiedzę masz. Pozdrawiam

Arti

Anuluj