UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Co śmiesznego? - śmieszna jest sprzeczność, bo jak w zmniejszającym się elblążkowie maże powstać szkoła wyższa?, chyba niższa !!! bardziej niższa niż wyższa I ci dziennikarze- dobry dziennikarz, - może jeszcze uczciwy I prawdomówny jak nasi politycy - nie będę ich wymieniał, bo zabrakło by miejsca dla tych z ław sejmowych I unijnych' śmieszność jest taka, że to właśnie oni kształtują prwdę I zakłamanie, dobro I zło, prawo I gangsterkę. Jeszcze "cuś" chcesz wiedzieć