UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co śmiesznego jest w elbląskiej szkole wyższej? Po co komuś umniejszać, nie znając człowieka? Dziwię się, że w Elblągu nawet taki konkurs powoduje zazdrość i zawiść.
Co śmiesznego jest w elbląskiej szkole wyższej? Po co komuś umniejszać, nie znając człowieka? Dziwię się, że w Elblągu nawet taki konkurs powoduje zazdrość i zawiść.