UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Co śmiesznego jest w elbląskiej szkole wyższej? Po co komuś umniejszać, nie znając człowieka? Dziwię się, że w Elblągu nawet taki konkurs powoduje zazdrość i zawiść.


Anuluj