Wybrany wątek opinii
Masa ludzi, dzieciaków, młodzieży ale i dorosłych ludzi zapisuje się na wolontariusza i zbiera do puszki a potem w domu wyciąga te pieniądze linijką i zabiera. Widziałem takie rzeczy na własne oczy jak w biały dzień za winklem "wolontariusze" wyciągali hajs z puszek. A to czego nie wyciągną to przejdzie przez Złotego Melona i też znaczna suma wsiąknie. Zbierajcie dalej :D
Do moderacji
Odpowiedz
13
8
Zawsze tak było dlatego powstały puszki jak sejfy Tyle że to wyjaśnia powszechność zgłoszeń Wolontariuszy ale nie wyjaśnia motywy darczyńców. Stowarzyszenie "SERCE ZA UŚMIECH" działa wspierając Szpital Miejski jej zarząd to wolontariusze a ma 2 tyś złotych na koncie. Medialna Mega Manipulacja istny "ROK 1984" tyle że na ulicach nie na ekranie
Do moderacji
Odpowiedz
2
3