UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Masa ludzi, dzieciaków, młodzieży ale i dorosłych ludzi zapisuje się na wolontariusza i zbiera do puszki a potem w domu wyciąga te pieniądze linijką i zabiera. Widziałem takie rzeczy na własne oczy jak w biały dzień za winklem "wolontariusze" wyciągali hajs z puszek. A to czego nie wyciągną to przejdzie przez Złotego Melona i też znaczna suma wsiąknie. Zbierajcie dalej :D


Anuluj