64
19.11.2025

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Oj jacy ci portelowi miłośnicy zawsze aktywni, zawsze w pogotowiu, zawsze memy fejkowe pod ręką i ciągłe powtarzanie się.
(2025.11.19)
W "emblagu" nie wiadomo (taką papkę masz w głowie), ciekawe czy jest w Polsce?
(2025.11.19)
@DonaldKaczor - Jest pewien człowiek, który jasno widzi w tej mgle, nazywa się Leszek Sykulski. Jak dotychczas tylko w jednej sprawie z nim się nie zgadzam, ale pomińmy. Polecam np. wideo sprzed 2 dni"NA ŻYWO: Prowokacja czy dywersja na kolei? Władze RP wprowadzą stan wyjątkowy?".
Medium (2025.11.19)
@Fałszywe kryształy - UEFA nie pozwoliła na wniesienie sektorówki na macz Pol -Hol. Kilka dni później wyświetlono jej foto na pałacu prezydenckim. UEFA miała powody żeby tego zabronić.
Patriotyzm wg pis (2025.11.20)
Czytam i dochodzę do wniosku, że komentarze pod artykułami (tu w portel też do mdłości) to już nie miejsce dla wypowiedzi zwykłych ludzi, to cuchnąca chlewnia polityków wszelkiej maści, oraz wielu "ambitnych" kandydatów na polityków oraz dezinformatorów. Wypisujecie swoje wypociny by zdobyć głosik naiwnego. Znikam stąd i blokuję adblockiem te rubryki z komentarzami. Portel, owszem będę czytał dalej, ale już bez widocznych komentarzy. Bez odrobiny nawet żalu.
Netkot (2025.11.20)
@Medium - Proszę pani, we mgle nie widzi nikt. A jak mówi, że widzi... to tylko zmyśla. Dziękuję
(2025.11.20)
wartoPoczytać naNeon24 !!!
??? (2025.11.20)

info

0  
  1
No drogi Panie 90% ludzkości spożywa papkę medianą i uważa że coś wie podczas gdy rzeczy ważne się u nas chowa pod stół Wczorajsza "lekcja demokracji" w Światowidzie jest tego doskonałym przykładem podła tęga i haniebna próba politycznej indoktrynacji młodych ludzi przez politykierów z dawnej Platformy Obywatelskiej. Dziś zamordyści Kaczyńskiego są bardziej demokratyczni niż zamordyści Tuska i znów zaczyna się butne pokazywanie Obywatelowi że ma siedzieć cicho i słuchać potoku kłamstw ze strony "autorytetów" i morda na kubeł bez prawa zabrania głosu. Pani Kluge i Pan Czyżyk się zbłaźnili o przykro mi to pisać bo jednak miałem nadzieje że lekcja z Referendum 2013 r czegoś ich nauczyła - jednak nie Widać pora na powtórzenie tej lekcji bo uczeń okazał się za tępy trzeba zatem materiał powtórzyć.
MariuszLewandowski-Fc (2025.11.20)
kłamstwoNigdy nie podlegaOcenz. urowaniu, a przeciwnie, jest hałaśliwieNagłaśniane. A tylko prawdaPodlega podobnymRestrykcjom!
Qpamięci (2025.11.20)

info

3  
  0
wMediach i wSejmie nie ma głosówMówiących, żeby przerwaćProkijowskie i ru. sofobiczneSzaleństwo, a gdy takie wypowiedziPojawiają się w internetowychKomentarzach - to się sekcję komentarzyWyłącza. "Oczywistym" jest też to żeR. sja chceNapaść naPolskę.
eh (2025.11.20)

info

2  
  2